Blog Hiszpania

dodano 2018-09-03 przez Dominika Gródecka

Costa Dorada czyli jedno z ciekawszych hiszpańskich wybrzeży udało nam się odwiedzić w czerwcu 2018 roku. Jest to rejon wyjątkowo atrakcyjny turystycznie ze względu na piękne, piaszczyste plaże, ciekawe miasta i zaplecze rozrywkowe.

dodano 2018-09-01 przez Dominika Gródecka

Na początku czerwca 2018 mieliśmy okazję wziąć udział w szkoleniu na pięknej Majorce. Perła Balearów urzekła nas swoją różnorodnością, urokliwymi plażami, wspaniała architekturą i atrakcjami turystycznymi.

dodano 2017-09-15 przez Dominika Gródecka

Majorka to królowa Balearów. Od lat kojarzona jest głównie z imprezowym spędzaniem wakacji. Oprócz wielu dyskotek i rozrywkowych kurortów, wyspa kryje mnóstwo światowej klasy zabytków, pięknych miast, klasztorów, portów i plaż.

dodano 2017-08-31 przez Dominika Gródecka

Majorka to największa z wysp archipelagu Balearów, leżącego w zachodniej części Morza Śródziemnego. Majorka ma do zaoferowania przede wszystkim piękne, urozmaicone wybrzeże, światowej klasy zabytki architektoniczne i międzynarodowe wydarzenia.

dodano 2016-05-09 przez Dominika Gródecka

6 najważniejszych spraw, których powinniśmy dopilnować zanim udamy się na wymarzone zagraniczne wakacje. Czyli jak przygotować się do podróży.

dodano 2016-05-02 przez Dominika Gródecka

Pakowanie bagaży podróżnych wielu z nas spędza sen z powiek. Nie lubimy tego robić i pozostawiamy na ostatni moment. Kilka prostych wskazówek ułatwi Wam przygotowanie się do podróży.

dodano 2016-04-17 przez Dominika Gródecka

Lanzarote jest najdalej na północ wysuniętą wyspą Archipelagu Kanaryjskiego. Nie sposób ją pomylić z jakimkolwiek innym miejscem na Ziemi. Krajobraz Lanzarote jest iście kosmiczny i niepowtarzalny.

dodano 2016-04-12 przez Dominika Gródecka

Nazwa Fuerty nawiązuje do wiejących tu silnych wiatrów. Te pasatowe podmuchy, skutecznie przepędzają z dość płaskiej Fuerteventury, tworzące się nad jej obszarem chmury.

dodano 2016-04-02 przez Dominika Gródecka

Wyspy Kanaryjskie są wymarzonym miejscem dla osób lubiących aktywny wypoczynek w przepięknych okolicznościach przyrody. Przez cały rok amatorzy sportów ekstremalnych znajdą tu swoją oazę. Sprawdźcie co można robić na Kanarach.

Nasze blogi:

PARTNERZY PIN TRAVEL