GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska

Jedyny taki produkt na rynku. Nowość w ofercie. Pakiet GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska pozwala wzbogacić wakacyjny relaks o aktywność sportową i troskę o formę. To idealny prezent dla Ciebie samej. Program pozwala połączyć rodzinne wakacje w Grecji i zbilansowaną aktywność sportową. Wszytskie hotele oferujące Grecos Active posiadają także polskojęzyczne animacje w ramach "Klubu Delfinki". Dzieci mogą zostać pod opieką animatorów w czasie gdy rodzice korzystają z pakietu ćwiczeń. 

Co daje Ci pakiet GRECOS ACTIVE?

  • 5 x TRENING

W trakcie 7- dniowego pobytu możesz skorzystać z 5 treningów. Odbywają się one na terenie hotelu i prowadzone są według autorskiej metody Ewy Chodakowskiej przez wyszkolonych trenerów. Zajęcia odbywają się dwa razy dziennie, sześć dni w tygodniu o dogodnych porach (przedpołudniem oraz wieczorem). Trwają około 1 godzinę. Grupa liczy maksymalnie 15 osób. Nie ma ryzyka odwołania zajęć przy mniejszej liczbie ćwiczących.

  • PREZENT NA POWITANIE

W hotelu na posiadaczy pakietu czeka broszura z poradami, jak efektywnie korzystać z formuły All inclusive, jak zadbać o formę i zdrowie na wakacjach oraz po nich. Całość przygotowana we współpracy z dietetykami i trenerami Ewy Chodakowskiej.

Zniżka 4x10 zł na pełne zdrowia zakupy w sklepie BeBio należącym do Ewy Chodakowskiej

  • SUPERMOTYWACJA

Ćwiczenia z trenerami Ewy Chodakowskiej to dawka pozytywnej motywacji do dbania o zdrowie i formę.

TRENERZY

Zespół wyszkolonych prze Ewę trenerów prowadzących treningi grupowe i indywidualne w całej Polce. Ćwiczą w oparciu o metodę treningową Ewy Chodakowskiej i tryskają porównywalnym z nią optymizmem. Na potrzeby pakietu GRECOS ACTIVE przygotowano specjalny zestaw ćwiczeń, który pozwoli uczestnikom zasmakować przyjemności ruchu, nie tracąc nic z wakacyjnego relaksu. Dla osób na każdym etapie zaawansowania.  

WYBRANE HOTELE

Trenerzy GRECOS ACTIVE czekają na Was aż w 39 hotelach 3-5* w całej Grecji.

Hotele Kefalonia (Palatino, Apostolata Island Resort & SPA, Utopia Resort & SPA, Cephalonia Palace, Ionian Sea & Aquapark)

Hotele Zakynthos (Sellyria Resort, Caretta Star, Caretta Island, Caretta Sea View, Caretta Beach Resort & Waterpark)

Hotele Korfu (Mayor Capo Di Corfu, Mayor La Grotta Verde, Roda Beach Resort & SPA, Gelina Village, Aquis Sandy Beach)

Hotele Kos (Kipriotis Village Resort, Kipriotis Aqualand, Mitsis Norida Beach, Mitsis Ramira Beach, Mitsis Blue Domes Resort & Spa, Labranda Marine Aquapark)

Hotele Kreta (Gouves Park, Mitsis Rinela Beach Resort and SPA, Zorbas Village & Aqua Park, Aquila Rithymna Beach, Mitsis Laguna Exclusive Resort, Sunshine Crete Beach, Sunshine Crete Village, Almyra Village, Creta Star, Dimitrios Village)

Hotele Peloponez (Sunrise Village Beach)

Hotele Rodos (Mitsis Rodos Maris, Mitsis Faliraki Beach, Lindos Princess Beach, Mitsis Alila Resort & Spa, Princess Andriana, Evita Resort, Evita Beach)

CENY PAKIETÓW
Sprawdź nasze oferty wycieczek i wczasów:


Dominika Gródecka

24 Lutego 2017

PARTNERZY PIN TRAVEL