Blog Grecja

dodano 2018-05-04 przez Dominika Gródecka

Na początku czerwca 2017 w ramach wyjazdu studyjnego mieliśmy okazje odwiedzić wspaniałą Kretę. W przeciągu 4 dni udało nam się poznać bazę hotelową, w której wypoczywają nasi klienci.

dodano 2018-04-29 przez Dominika Gródecka

Niewielka wyspa Kos jest w ostatnich latach jednym z najpopularniejszych miejsc w słonecznej Grecji. Znajduje się ona w archipelagu Dodekanezu w południowo-wschodniej części Morza Egejskiego tuż u wybrzeży tureckiego Bodrum.

dodano 2017-10-21 przez Dominika Gródecka

Najpiękniejsze plaże na wyspie Evia można spotkać na jej wschodnim wybrzeżu. Obmywają je wody błękitnego Morza Egejskiego. Jest to teren dosyć dziki i górzysty, dzięki czemu plaże po tej stronie zyskują niebywałego uroku.

dodano 2017-09-29 przez Dominika Gródecka

Ateny są jedną z tych światowych stolic, którą po prostu trzeba zobaczyć. Miasto jest kolebką kultury, sztuki i architektury, którą nie sposób pominąć na swojej turystycznej drodze. Przygotowałam dla was zestawienie najważniejszych atrakcji.

dodano 2017-04-17 przez Dominika Gródecka

Dziedzictwo Krety to niezwykle zróżnicowany krajobraz, słoneczny klimat, zabytki z różnych epok, szafirowe morze oraz szerokie plaże. Do wyboru mamy ich setki. Niektóre są duże i dobrze zorganizowane, inne niewielkie i odosobnione.

dodano 2017-02-24 przez Dominika Gródecka

Jedyny taki produkt na rynku. Nowość w ofercie. Pakiet GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska pozwala wzbogacić wakacyjny relaks o aktywność sportową i troskę o formę. To idealny prezent dla Ciebie samej.

dodano 2016-07-22 przez Dominika Gródecka

Kreta to największa grecka wyspa leżąca na krańcu morza Egejskiego, pomiędzy Europą, Azją i Afryką. Kreta słynie przede wszystkim ze słonecznego i ciepłego klimatu, szerokich plaż, szafirowego morza oraz zabytków z różnych epok.

dodano 2016-05-09 przez Dominika Gródecka

6 najważniejszych spraw, których powinniśmy dopilnować zanim udamy się na wymarzone zagraniczne wakacje. Czyli jak przygotować się do podróży.

dodano 2016-05-02 przez Dominika Gródecka

Pakowanie bagaży podróżnych wielu z nas spędza sen z powiek. Nie lubimy tego robić i pozostawiamy na ostatni moment. Kilka prostych wskazówek ułatwi Wam przygotowanie się do podróży.

dodano 2016-04-25 przez Dominika Gródecka

Nie od dziś wiadomo, że dieta śródziemnomorska jest jedną z najzdrowszych na świecie. Kuchnia śródziemnomorska to także kuchnia grecka, którą cechuje prostota potraw i świeżość składników. Sprawdźcie jakie dania są najpopularniejsze.

Nasze blogi:

PARTNERZY PIN TRAVEL