Gdzie spędzić Sylwestra 2016/2017?

Gdzie spędzić Sylwestra?

Do Sylwestra zostało już coraz mniej czasu. Jak co roku pojawia się dylemat jak spędzić ten wyjątkowy czas? Standardowo na Sylwestra spotykamy się ze znajomymi na licznych domówkach, witamy nadejście Nowego Roku na koncertach i pokazach fajerwerków w centrach miast czy chodzimy na wystawne bale. My zachęcamy Was do bardziej podróżniczego podejścia do tematu. Wybraliśmy kilka szczególnych miejsc, w których z różnych względów noc sylwestrowa będzie niezapomnianym wydarzeniem w waszym życiu.

 

Sylwester w Paryżu ze zwiedzaniem

Paryż to jedno z najpiękniejszych i najchętniej odwiedzanych miast świata. Za sprawą bezcennych zabytków takich jak wieża Eiffle’a, Moulin Rouge, Luwr czy katedry Notre Dame co roku odwiedzają go miliony turystów. Paryż jak i cała Francja słynie także z wyśmienitej kuchni. W dzielnicach takich jak Montmartre znajdziemy setki uroczych kawiarni, restauracji i barów. Co roku na słynnych Polach Elizejskich (Avenue des Champs-Élysées) odbywa się huczne powitanie Nowego Roku. Proponujemy połączyć zwiedzanie stolicy Francji z obchodami tego wyjątkowego dnia. Na naszych wycieczkach autokarowych będziecie mieli okazję poznać najpiękniejsze zakątki Paryża oraz poczuć klimat miasta i jego mieszkańców na wspólnej sylwestrowej zabawie pod gołym niebem.

 

 

Sylwester w Zakopanem z balem

Zakopane to stolica polskich Tatr. Miasteczko słynie z pięknych widoków, dobrych tras narciarskich, bogatego życia kulturalnego i rozrywkowego (liczne muzea, teatr, restauracje, bary, dyskoteki). Zimą miasto kusi swoich gości piękną świetlną scenerią oraz niebanalnymi górskimi krajobrazami. Oprócz jazdy na nartach, można pojeździć na łyżwach czy wziąć udział w kuligu z góralskimi śpiewami. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się klika basenów termalnych z ciekawą ofertą leczniczo-rekreacyjną. 

 

 

Sylwester All inclusive w Egipcie

Egipt posiada szeroką ofertę wypoczynku aktualną przez 365 dni w roku. Egipskie kurorty oddalone są od Europy o niecałe 5 godzin lotu. Szczególnym powodzeniem wśród spragnionych słońca turystów cieszą się jesienią i zimą. Nawet wtedy temperatura nie spada tutaj poniżej 20°C. Choć Morze Czerwone oddalone jest od równika o ponad 3000 km jest ono jednym z najcieplejszych mórz świata. Proponujemy spędzić ten wyjątkowy, sylwestrowo-noworoczny czas na piaszczystych egipskich plażach. Każdemu przyda się odrobina ciepła, słońca i odpoczynku od codzienności w ekskluzywnym hotelu w wygodnej formule All inclusive (wszystkie posiłki, przekąski, napoje i alkohole w cenie).

 

  

Sylwester Trzy Stolice

Wyjątkowy sylwestrowy czas warto także spędzić na wycieczce objazdowej po pięknych europejskich stolicach – Wiedniu, Bratysławie i Budapeszcie. Zabawa sylwestrowa odbędzie się w zabytkowym centrum Budapesztu, gdzie na świeżym powietrzu organizaowane są liczne koncerty, dyskoteki i pokazy fajerwerków. Za dodatkową dopłatą można przywitać Nowy Rok w jednej z lepszych budapesztańskich dyskotek lub na hucznym balu sylwestrowym. Wycieczka sylwestrowo-noworoczna „Trzy stolice” to nie tylko gwarancja super zabawy, ale także możliwość zwiedzenia aż trzech przepięknych miast na jednym wyjeździe. Program jest bardzo ciekawy, każdego dnia zwiedza się inne miasto. W cenie są aż trzy noclegi ze śniadaniami.

 

 

Sylwester Na Promie

Rejs sylwestrowy to najnowsza propozycja na przywitanie Nowego Roku 2017 w niecodzienny i ciekawy sposób. Podróż luksusowym statkiem oraz bogaty program, dają gwarancję udanego wyjazdu. Na pokładzie odbywają się rozrywkowe występy międzynarodowych artystów. Na wycieczce odwiedzimy aż trzy kraje – Litwę, Łotwę i Szwecję. Zwiedzimy wpisane na listę UNESCO Stare Miasto w Wilnie, urokliwą starówkę Rygi oraz najciekawsze miejsc i zakątki Sztokholmu. Ponadto w noc sylwestrową na statku zostanie zorganizowany huczny bal sylwestrowy z uroczystą kolacją z bogatym menu. Wyjazdy odbywaj z wielu miast w całej Polsce.

 

 

Sylwester we Lwowie

Lwów to piękne miasto przez wieki należące terytorialnie do Polski. Stare miasto we Lwowie zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Miasto jest głównym ośrodkiem nauki i kultury polskiej na Ukrainie. Co roku przyciąga wiele tysięcy turystów zainteresowanych jego niepowtarzalnym dziedzictwem i wyjątkowym klimatem. Do głównych atrakcji Lwowa należą: opera lwowska, browar, cmentarz Łyczakowski, Wysoki Zamek, katedra ormiańska, Arsenał Miejski czy kościół św. Elżbiety. Obchody Sylwestra i Nowego Roku odbędą się w centrum Lwowa, gdzie dla przybyłych zaplanowano pokaz sztucznych ogni i liczne imprezy na świeżym powietrzu. Proponujemy zarówno ekspresowe wycieczki bez noclegu jak i wyjazdy z noclegami.

 

 
Sprawdź nasze oferty wycieczek i wczasów:


Dominika Gródecka

29 Września 2016

PARTNERZY PIN TRAVEL