Gdzie pojechać na majówkę 2018? Najciekawsze propozycje wycieczek w Polsce i zagranicą.

Majówka to nie tylko długi weekend zaczynający się w tym roku 28 kwietnia i trwający nawet do 6 maja, ale także każdy inny krótki urlop w ciągu tego pięknego, wiosennego miesiąca. Biorąc kilka dni wolnego możemy wypocząć nie tylko w Polsce, ale także zagranicą. My proponujemy kilka sprawdzonych pomysłów na wczasy i wycieczki ze zwiedzanie. Sprawdźcie koniecznie !

Chorwacja – zwiedzanie + wypoczynek

Chorwacja to jeden z najpiękniejszych bałkańskich krajów. To malutkie Państwo rokrocznie odwiedzają tysiące spragnionych słońca i pięknych krajobrazów turystów. Ale w Chorwacji można nie tylko wypoczywać, ale także zobaczyć światowej klasy zabytki. Chyba każdy z nas słyszał o Dubrowniku, Plitwickich Jeziorach, Zadarze, Szybeniku czy Splicie. Wszystkie te miejsca zobaczycie w trakcie naszej wycieczki. Dodatkowo gwarantujemy 3 dni na wypoczynek i plażowanie w różnych miejscach Chorwacji tak by program nie był zbyt napięty a zatem ciekawszy. Więcej o Chorwacji piszemy na blogu "Zestawienie najlepszych miejscowości turystycznych w Chorwacji" oraz "TOP 10. Co trzeba zobaczyć będąc w Chorwacji?".

 

Kliknij i sprawdź naszą wycieczkę do Chorwacji już od 1299 zł

 

Amsterdam i Festiwal Tulipanów

To krótki weekendowy wyjazd do stolicy Holandii oraz pięknego parku Keukenhof pełnego kwitnących roślin. Spacer urokliwymi ulicami Amsterdamu, gdzie rowerów jest więcej niż mieszkańców oraz wizyta w najpiękniejszym wiosennym ogrodzie świata, który co roku podziwiają turyści z całego świata. Zapraszamy na weekend o zapachu wiosny. W zależności od potrzeb wycieczka jest z 1 noclegiem lub bez zakwaterowania.

 

Kliknij i sprawdź nasze wycieczki do Amsterdamu już od 207 zł

 

Szlakiem Renesansu – Sandomierz, Kazimierz Dolny, Zamość

Polska jest piękną o każdej porze roku, ale na wiosnę najpiękniejsza. Wtedy też najprzyjemniej wybrać się na krótką wycieczkę po centralnej i wschodniej części naszego kraju. W programie zaplanowano zwiedzanie Sandomierza, Baranowa Sandomierskiego, Kazimierza Dolnego, Lublina Zamościa, Krasnobrodu i Zwierzyńca. Te perełki polskiego renesansu koniecznie trzeba choć raz odwiedzić i docenić to co Polskie.

 

Kliknij i sprawdź naszą wycieczkę Szlakiem Renesansu już od 479 zł

 

Trójmiasto Z Malborkiem

Trójmiasto warto odwiedzić nie tylko latem. Na tej ciekawej wycieczce objazdowej poznamy najciekawsze atrakcje turystyczne Gdańska (Oliwa, Długi Targ, Westerplatte i inne), Gdyni (Skwer Kościuszki, Molo Południowe, Muzeum Oceanograficzne, ORP Błyskawica, Dar Pomorza), Sopotu (Ulica Bohaterów Monte Cassino, Krzywy Domek, Molo, Opera Leśna) oraz Malborka (wspaniały zamek Krzyżacki).

 

Kliknij i sprawdź naszą wycieczkę Trójmiasto z Malborkiem już od 599 zł

 

Wypoczynek na Malcie

Malta jest w ostatnich latach jedną z najchętniej wybieranych destynacji turystycznych. Choć to wyspiarskie państwo jest bardzo małe to bardzo atrakcyjne pod względem przyrodniczym, krajobrazowym, architektonicznym i kulturowym. Malta swoją popularność zawdzięcza także dogodnym połączeniom lotniczym z wielu polskich lotnisk przez cały rok oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze turystycznej. Kraj doskonale nadaje się na krótki weekendowy wyjazd jak i dłuższy wypoczynek. Majówka na Malcie będzie z pewnością niezapomnianym doświadczeniem. O Malcie przeczytacie także we wpisie "Dlaczego warto przyjechać na Maltę?".

 

Kliknij i sprawdź nasze wycieczki na Maltę już od 1149 zł

 

Paryż i Zamki Nad Loarą

Paryż jest jednym z najpopularniejszych turystycznie miast świata. Uważany za najbardziej romantyczną stolicę, jest symbolem szyku, elegancji i dobrego smaku. Na tej krótkiej bo zaledwie 6 dniowej wycieczce, proponujemy zwiedzenie katedry Notre Dame, dzielnicy łacińskiej, Sorbony, Luwru, Łuku Triumfalnego, wieży  Eiffela a także najpopularniejszych podparyskich zamków i pałaców w Wersalu, Amboise, Chenonceau i Blois.

 

Kliknij i sprawdź naszą wycieczkę do Paryża już od 989 zł

 

Rumunia – z wizytą u hrabiego Drakuli

Rumunia jest dla nas ciągle mało znaną i niedocenianą krainą. Warto pojechać na majówkę do Rumunii by przekonać się na własnej skórze co kryje państwo rozsławione w literaturze, filmie i sztuce dzięki postaci hrabiego Draculi. Na wycieczce odwiedzimy nie tylko zamki Transylwanii (Siedmiogrodu), ale także Maramuresz, kopalnię soli w Turdzie, miejscowość Alba Iulia, Sibiu czy Bukareszt.

 

Kliknij i sprawdź nasze wycieczki do Rumunii już od 909 zł

 

Gruzja od A do Z.

Gruzja choć tak odległa od Polski geograficznie to jednak tak bliska nam kulturowo i przyrodniczo. Nie od dziś Gruzini słyną ze swej niezwykłej gościnności, smacznej kuchni i sympatii do Polaków. W trakcie tygodniowej wycieczki odwiedzimy słynne Batumi, Kutaisi, Wardzi, Bordżomi, Ananuri, Kazbegi, Tbilisi i wiele innych ciekawych miejsc.

 

Kliknij i sprawdź nasze wycieczki samolotowe do Gruzji już od 2399 zł

 
Sprawdź nasze oferty wycieczek i wczasów:


Dominika Gródecka

1 Marca 2018

PARTNERZY PIN TRAVEL