Gdzie pojechać na ferie zimowe? Najciekawsze propozycje samolotem, autokarem i własnym samochodem

Gdzie pojechać na ferie zimowe?

Ferie zimowe w 2018 r. trwają od 15 stycznia do 25 lutego. Każde województwo ma przydzielone w tym czasie dwa tygodnie wolnego w szkołach. To doskonała okazja, aby rodzinnie spędzić ten czas, wygrzewając się na plaży lub jeżdżąc na nartach. Sprawdźcie nasze propozycje na ferie zimowe w Polsce i zagranicą.

 

Wyspy Kanaryjskie - Teneryfa i Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie leżące u wybrzeży Afryki są doskonałym wyborem przez cały rok, gdyż są to wyspy wiecznej wiosny, gdzie średnioroczna temperatura powietrza to ok. 25° C. Najbardziej popularne z nich to Teneryfa i Gran Canaria. Na obydwu wyspach są duże aquaparki oraz ciekawe, różnorodne plaża. Wyspy Kanaryjskie są idealnym wyborem na rodzinne ferie zimowe.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii na Tanerifie i Gran Canarii i innych wyspach już od 699 PLN

Cypr - cudowna wyspa Afrodyty

Cypr to jedna z cieplejszych wyspy na Morzu Śródziemnym. Wyspa Afrodyty, bo tak właśnie jest nazywana, odwiedzana jest przez turystów przez cały rok, nawet zimą. W lutym możemy liczyć na temperatury rzędu 20° C. Wiele hoteli ma kryte baseny oraz baseny zewnętrzne podgrzewane zimą. Cypr jest doskonałym wyborem nie tylko dla amatorów plażowania, ale także dla osób lubiących zwiedzać i odkrywać starożytne zabytki.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii na Cyprze już od 549 PLN

Maroko - afykańskie królestwo 

Marok to popularny afrykański kraj, który może pochwalić się wspaniałymi łańcuchami górskimi, starożytnymi miastami, rozległymi pustyniami i serdeczną gościnnością. Podobnie jak na Cyprze, można tu liczyć na ok. 20° C zimą. Miasta Maroka należą do najbardziej ekscytujących na kontynencie afrykańskim, a wybrzeże jest ciekawe i różnorodne.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii do Maroko już od 639 PLN

Egipt - Hurghada, Sharm El Sheikh, Marsa Alam

Egipt posiada szeroką ofertę wypoczynku aktualną przez 365 dni w roku. Egipskie kurorty na półwyspie Synaj oddalone są od Europy o niecałe 5 godzin lotu. Szczególnym powodzeniem wśród spragnionych słońca Europejczyków cieszą się jesienią i zimą. W styczniu i lutym nad Morzem Czerwonym można liczyć na temperatury rzędu 25° C.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii do Egiptu już od 1028 PLN

 

Włochy – Dolomity

Włoskie kurorty są znane z przyjaznej, rodzinie atmosfery, słońca, pysznego jedzenia i mniej zatłoczonych stoków. Włochy oferują różnorodne możliwości jazdy na nartach w ponad 200 ośrodkach. Na ferie zimowe proponujemy wyjazdy w Dolomity autokarem, samolotem lub własnym samochodem.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii do Włoch samolotem już od 2220 PLN

Sprawdź naszą ofertę ferii do Włoch autokarem już od 1019 PLN

Austria – Tyrol i Karyntia

W austriackim Tyrolu jest mnóstwo lodowców z trasami narciarskimi o różnym stopniu trudności. Region ten posiada doskonałą infrastrukturę turystyczną oraz malowniczą i ciekawą architekturę. Z kolei Karyntia jest najbardziej na południe wysuniętym austriackim landem. Dzięki położeniu po południowej stronie Alp stoki Karyntii są wyjątkowo dobrze nasłonecznione. Na ferie zimowe do Austrii proponujemy wyjazdy autokarem lub własnym samochodem.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii do Austrii autokarem już od 1643 PLN

Sprawdź naszą ofertę ferii do Austrii własnym samochodem już od 135 PLN

Polska – Tatry

Ferie zimowe w polskich górach to zawsze dobry wybór. Najpopularniejsze są oczywiście wyjazdy w Tatry ze względu na ich niekwestionowane piękno. Najpopularniejsze stoki narciarskie znajdują się w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukownie Tatrzańskiej, Małym Cichem, Poroninie, Witowie i Jurgowie. W Tatry proponujemy oferty na dojazd własny do różnego typu hoteli i pensjonatów.

 

Sprawdź naszą ofertę ferii w Tatrach własnym samochodem już od 210 PLN
Sprawdź nasze oferty wycieczek i wczasów:


Dominika Gródecka

7 Stycznia 2018

PARTNERZY PIN TRAVEL